Głównym sponsorem klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest
ZAKGłównym sponsorem klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest
ZAKTrzecie spotkanie rozegrane zostanie w Kędzierzynie-Koźlu 20 kwietnia o godzinie 18:00. Ewentualny czwarty pojedynek 21 kwietnia o godzinie 19:00.
Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) będą do nabycia w stałych punktach dystrybucji.
Sprzedaż będzie prowadzona oddzielnie na mecz trzeci (20 kwietnia) i ewentualny czwarty (21 kwietnia).
UWAGA! Radzimy wstrzymać się z zakupem biletów na ewentualny czwarty mecz, do momentu, w którym jego rozegranie będzie na 100% pewne. Klub nie będzie zwracał pieniędzy w styuacji, gdy finałowa rywalizacja zakończy się w 3 spotkaniach.
Przypomnijmy, że finałowa rywalizacja ZAKSY ze Skrą rozpoczyna się już w najbliższy czwartek w Bełchatowie.
Uwaga
Komentarze służą tylko i wyłącznie do dzielenia się swoimi niezależnymi opiniami na określony temat. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy: zawierających wulgaryzmy, reklamy, treści rasistowskie, obrażające osoby trzecie, kluby oraz niezgodnych z tematem artykułu.
ZAKSA SA 2001-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone
Waszym zdaniem (208)