Głównym sponsorem klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest

ZAK

Aktualności

Jurij Gladyr: Dobrze podeszliśmy do tego meczu

2010-03-15 23:50

- Dobrze podeszliśmy do tego meczu. Wiedzieliśmy, że koniecznie musimy zdobyć trzy punkty, żeby utrzymać drugie miejsce po rundzie zasadniczej - powiedział po zakończeniu spotkania w Częstochowie Jurij Gladyr.

Zdjęcie:

Poczuliście lekkie zdenerwowanie po drugim secie?

Zdaliśmy sobie sprawę, że aby osiągnąć swój cel, musimy podejść do tego meczu w pełni ambitnie. Wszyscy zawodnicy dali dzisiaj z siebie maksa. Zagraliśmy w pełni zespołowo i to miało przełożenie na wynik. Wygraliśmy 3:1 i odjeżdżamy stąd z trzema punktami, to najważniejsze.

Co się stało po pierwszej partii?

Po prostu przegraliśmy drugiego seta, ale w dalszym ciągu graliśmy w siatkówkę (uśmiech). Mówiąc na poważnie, ciężko mi sobie przypomnieć, co rywale zmienili w swojej grze, ale na pewno dobrze zagrali na bloku, odrzucili nas od siatki i myślę, że to zadecydowało o wygraniu przez nich drugiej partii.

Michał Masny przed meczem powiedział, że zagracie bez presji.

Racja, nie było wielkiej presji. Zawsze jak się z nią podchodzi do meczu, to wtedy gra jest o wiele bardziej nerwowa.

Pod koniec czwartego seta byliście już pewni zwycięstwa?

Myślę, że tak. Od samego początku było widać, że odskakiwaliśmy na cztery, pięć punktów i nie daliśmy już potem przeciwnikowi nas dogonić.

Dominika Kwiek własne
5
(5)
Oceń!

Waszym zdaniem (5)

Treść komentarza dostępna jest tylko dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj
Treść komentarza dostępna jest tylko dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj
Treść komentarza dostępna jest tylko dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj
Treść komentarza dostępna jest tylko dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj
+)
Treść komentarza dostępna jest tylko dla użytkowników zalogowanych. Zaloguj

Uwaga
Komentarze służą tylko i wyłącznie do dzielenia się swoimi niezależnymi opiniami na określony temat. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy: zawierających wulgaryzmy, reklamy, treści rasistowskie, obrażające osoby trzecie, kluby oraz niezgodnych z tematem artykułu.

ZAKSA SA 2001-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone